Про нас

ТОВ «Салекс Абсолют» – це команда кваліфікованих спеціалістів, які турбуються про якість та безпечність наших кондитерських виробів. Підприємство впровадило та підтримує інтегровані системи якості та харчової безпеки. Наразі, ми сертифіковані за міжнародними стандартами ISO 9001 та ISO 22000 останньої версії. Адже одним із найнадійніших способів захисту споживачів є система керування безпекою харчових продуктів НАССР (аналіз ризиків і контролю критичних точок), яка ефективно функціонує на нашому підприємстві. Вона гарантує безпечність продукції на всьому шляху харчового ланцюжка. Ми щорічно проходимо добровільну сертифікацію HALAL (Халяль), що беззаперечно вказує на високий рівень якості продукції. У виробництві застосовуються належні виробничі та гігієнічні практики, виконання яких періодично контролює група сертифікованих внутрішніх аудиторів. Підприємство відкрите для споживачів та запрошує на аудити представників від замовників, з якими співпрацює під їх власними торговими марками. Все починається з етапу підбору якісної сировини та сучасних пакувальних матеріалів, які проходять ретельний контроль органолептичних та фізико-хімічних показників у власній сучасній виробничій лабораторії. Високотехнологічне обладнання німецького, італійського, голландського, польського виробництва забезпечує випуск якісної та безпечної продукції. Для удосконалення технологічних процесів підприємство залучає іноземних спеціалістів. Кожен етап, від приготування напівфабрикатів до випуску готової продукції ТМ Салекс, контролює команда професіоналів відділу технологів та виробничої лабораторії. Для надійного зберігання нашої продукції склади забезпечені належними умовами з контролем температурних режимів та вологості повітря.
Підприємство використовує піддони єврозразка, які обов’язково мають сертифікат про фумігацію та термообробку. Для швидкої доставки ми маємо власний автопарк – сучасні ізотермічні фургони дбайливо готують та обробляють безпечними для Вашого здоров’я дезінфікуючими розчинами кожен раз, перед кожним завантаженням. Це є надзвичайно важливим для кожного з нас в умовах сучасного світу. Кондитерські вироби ТМ Салекс знають та полюбляють в усіх куточках України, у країнах Прибалтики, у Молдові, Білорусі, Румунії, Польщі та інших країнах ближнього та дальнього зарубіжжя. Ми гарантуємо найвищу якість нашої продукції! Ми працюємо для кожного з Вас!
Від щирого серця та на радість людям!

Підприємство випускає понад 150 найменувань високоякісних кондитерських виробів, виготовлених за унікальними технологіями і власними рецептами з використанням лише натуральних інгредієнтів.

ТОВ «Салекс Абсолют» засноване у 1995 році в місті Кременчук Полтавської області. На сьогоднішній день підприємство є сучасним виробничим комплексом, що займає площу більш ніж 20.000 квадратних метрів.

НАШІ НАГОРОДИ